arama

Medyum Ali Hoca Uyarıyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Her insan herhangi bir zorlukla karşılaşması durumunda manevi alemlerin sonsuz gücünden yararlanmak amacıyla bu alemlere yöneliyor. Özellikle maneviyatın sonsuz gücünü bir kez keşfetmiş olan kişiler bu alemlerden tam anlamıyla yararlanabilmek için medyum hocaların yolunu tutuyor. Kimisi doğru olarak bilemediği alemleri medyum hocalar vasıtasıyla öğreniyor kimisi ise daha önceden bildiği bilgileri uygulamaya geçirerek medyum hocalar vesilesiyle hayatını düzene sokuyor.

Maneviyatın gücü ve enerjisi sonsuzdur. Medyum hocalar bu alemin kadim güçlerini tam olarak kullanarak gereken her türlü uygulamayý yapabilmektedir. Gerek vefk, gerek daha farklı kadim uygulamaları yapan medyum hocalar insanların manevi alemden tam olarak yararlanmasını sağlamakta.

İşinin ehli olan ve gerçekten bu işi yapabilen medyum hocalarda herhangi bir sorun yaşanma ihtimali bulunmazken bu işi bilmeyen ve insanların zor durumundan yararlanmaya çalışan kişilere rastlamak da mümkün. Sahtekarlık amacıyla sahte hesaplar açan bu sözde medyumlar insanları kandırarak maddi ve manevi zarara neden olmakta.

Kadim dönemlerin bu geleneğini zedeleyen ve insanları zor durumda bırakan bu sahtekarlarla alakalı dikkat edilmesi gerekenleri Medyum Ali Gürses birkaç yerde belirtiyor. Sahte medyumların sürekli isim ve site değiştirdilerini, telefon numaralarının kendi isimleriyle olmadıklarını ve bunların da sürekli değiştiğini söyleyen Medyum Ali Hoca herhangi bir çalışma yaptırmadan önce ilk olarak bu konunun kontrol edilmesi gerektiğini tavsiye ediyor. Ali Hoca’ya www.medyumali.com sitesinden ulaşmak mümkün.

Medyumluk konusu oldukça karmaşık bilgi birikimi ister. Bu nedenle medyumluk ilmi tarihin ilk günlerinden beri her zaman en kadim ilimler özel kişilerce devam ettirilmiştir. Günümüzde de oldukça özel temsilcileri olan medyumluk işi herkes tarafından yürütülemez. Gerçek bir medyum hoca bulabilmek için gereken araştırmayı özenlice yürütmek, kendine medyum diyen herkese inanmayarak tanınmayan isimlerle çalışılmaması bu işle ilgilenen herkes tarafından öneriliyor.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ