arama

Adalar’da Bahçeniz Bize Emanet

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • Oyla
  Loading...

Büyükada Peyzaj, doğa ile uyumlu, tamamen özgün, yenilikçi ve uzun ömürlü peyzaj tasarım çalışmaları gerçekleştirerek yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. İstanbul Peyzaj firmaları arasından fark yaratan çalışmaların altına imzasını atarak sıyrılmayı başaran Büyükada Peyzaj profesyonelleri bahçe bakımı hizmetleri, organik solucan gübresi üretimi ve serme çim uygulamaları ile sizleri doğa ile iç içe yaşamaya davet etmektedir…

Profesyonel Peyzaj Çalışmaları İçin Adresiniz: Büyükada Peyzaj!

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Büyükada Peyzaj uzman kadrosu profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Özgün ve yenilikçi bu peyzaj çalışmaları siz değerli kent insanına adeta hayat verecektir.

Aylık ve yılık olarak profesyonel bahçe bakım hizmetleri verilerek uzun yıllar yeşil alanlarınızı koruyabilmeniz amaçlanır. Çeşitli analizlere dayandırılan peyzaj çalışmaları sayesinde İstanbul’un en iyi peyzaj firmaları arasında gösterilen Büyükada Peyzaj da hizmet kalitesinden ödün verilmeden makul fiyatlar ile bu çalışmalar sizlere sunulmaktadır.

Sağlıklı Kök Yapısına Sahip Doğal Halı Görünümlü Çimler Büyükada Peyzaj’da!

Adalar peyzaj firmaları arasında sektörün en deneyimli ekibine sahip olan Büyükada Peyzaj‘da sadece görselliğe değil aynı zamanda insan sağlığına da büyük bir önem verilmektedir. Oldukça sağlıklı bir kök yapısına sahip olan bu hazır (rulo) çimler doğal ortamlarda yetiştirilir ve düzenli bir şekilde bakımları yapılır. 

İstanbul’un en iyi peyzaj firmaları arasındaki yerini uzun zamandır korumayı başaran Adalar Peyzaj rulo çimleri yaşam alanınızın çehresini değiştirir, ortama doğallık ve işlevsellik katar. İstanbul genelinde Hazır çim hizmetleri veren bu önemli firmanın düzenli bakımı yapılan çimlerini satın alarak uzun yıllar bahçenizin yeşil kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bahçeleriniz Cennet Köşesi Olsun!

Bahçenizi daha işlevsel ve doğal bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız biz hep buradayız! İstanbul peyzaj firmaları arasında yer alan Büyükada Peyzaj, profesyonel ekibi ile bakım ve sulama hizmetlerinin yanı sıra bitkilerinizin hastalıklarına karşı da oldukça önemli çözüm yolları üretmektedir.

Gübreleme, budama, çim bakımı, mevsimlik bitki değişimleri ve bitkilerin hastalık ve zararlı böceklere karşı mücadelesi konularında uzmanlıklarını kanıtlamayı başaran Büyükada Peyzaj profesyonelleri sayesinde hayal ettiğiniz doğal yaşam alanına kısa bir sürede kavuşabileceksiniz.

Organik Solucan Gübre Üretimi!

İstanbul’un en iyi peyzaj firmaları arasında yer alan Büyükada Peyzaj da hazır rulo çim ve düzenli bahçe bakım hizmetlerinin yanı sıra Toprak, torf ve solucan gübresi üretimi de organik bir şekilde gerçekleştirilerek doğal yaşam alanlarınızda sağlıkla yaşayabilmeniz amaçlanmaktadır.

Büyükada Peyzaj İletişim

Adalar Peyzaj firmaları arasından oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahip olması ile ayrışan Büyükada Peyzaj profesyonellerinden size özel fiyatlar ve peyzaj hizmetleri ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için günü istediğiniz saatinde 0533 094 21 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz… Instagram hesap adresi: @buyukadapeyzaj

 • Avatar
  Recep
  1 sene önce

  Süper tarif ve anlatım gerçekten işinin ehli

  18
  yorum beğen
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ