arama

İnstagram Takipçi ve Beğeni Hizmeti – MedyaDostu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • Oyla
    Loading...

Türkiyenin en kaliteli SMM Panel’i olan Medyadostu, 2016’dan itibaren sorunsuz ve stabil servisleriyle hizmet vermektedir. Tamamen kullanıcı odaklı çalışan sistemimiz tam otomatik APİ sistemine sahip, kolay kullanımı ve sade teması ile ön plana çıkmaktadır.

Sisteme vereceğiniz siparişler otomatik olarak başlar ve tamamlanır. Eksik gönderim olduğunda eksik kalan kısmı otomatik olarak sistem hesaplar ve bakiyenize iade eder. Sistemsel bir sıkıntıdan ötürü iptal edilen siparişlerinizde bakiyenize eksiksiz olarak iade edilir. Geçmiş siparişlerinizi “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. Sisteme bakiye yüklemek için “Bakiye Ekle” ekle sekmesinden 7/24 otomatik olarak Kredi Kartı & Banka Kartı & İninal & Havale- EFT yöntemleriyle bakiye yükleyebilirsiniz.

Peki Neden MedyaDostu ?

Tüm servislerin çalışması önceliğimiz, çalışmayan çöp servisleri kesinlikle kullanmıyoruz. Sizlere sunduğumuz tüm servisler son derece stabil olarak çalışmaktadır.

Özellikle instagram takipçi ve instagram beğeni konusunda müşterilerimize kaliteli servisler sunuyoruz.

Fiyatlarımız piyasanın altında olduğundan sadece MedyaDostu değil cebinizinde dostuyuz.

Sizleri mutlu etmek için 7/24 çalışan destek ekibimizle, yaşadığınız her türlü problemi çok hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Gelişmiş APİ entegrasyonumuz sayesinde, sistemimizden APİ çekip kendi panelinizde satış yapabilir, sizlerde iş ortağımız olup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hem bilgisayar hem mobilden rahatlıkla sadece tasarımımız sayesinde sipariş verebilirsiniz.

Minimum ödeme miktarı, siz müşterilerimiz panelimizi denemesi amaçlı 10 TL ‘dir.

Otomatik ödeme sistemi sayesinde 7/24 bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Sistemimizde hemen hemen her sosyal platformu destekleyecek servisler mevcut. Ancak bizim özellikle üzerinde durduğumuz müşterilerimizin de bizden talep etmiş olduğu instagram servisleridir. Müşterilerimizin çoğu takipçi ve beğeni alma eğiliminde olduğu için özellikle bu servislerimize önem veriyoruz. Olası güncelleme durumlarında müşterilerimiz duyurularla ve servis açıklamalarıyla hızla bilgilendirilip, müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçmeye çalışıyoruz.

EK İŞİMİZ DEĞİL, TEK İŞİMİZ

2016’dan beri kesintisiz hizmet veren sistemimizle, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve disiplinli çalışmalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla müşterilerimize ekstra indirimler sunmaktayız. Tüm sosyal medya işlerinizi tek panelden gerçekleştirebileceğiniz sistemimize sizlerde ücretsiz bir şekilde üye olup, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ